צימרים בכנרת

צימרים בכנרת – לבחור את הצימר הנכון עבורנו

אין ספק שאחד מיעדי הנופש הפופולאריים ביותר על הישראלים מזה שנים רבות, הוא הכנרת. אומנם בשנים האחרונות המקום קצת דעך, בין היתר בגלל העובדה שעברו על ישראל שנים שחונות, אך החורף האחרון שעברנו, ללא ספק שיפר את המצב, והביא עמו גם לשיפור במצב הכנרת. מה שכמובן גם החזיר את התיירים המקומיים למקום. אחת כמה וכמה כשאנחנו רואים את השינוי שחווה טבריה בשבועות האחרונים, בעקבות שינויים מקומיים שעברו על העיר.

מי שמחפש היום מקום ללון בו קרוב לכנרת לצורכי נופש, לא יתקשה למצוא. אנחנו יכולים למצוא צימרים בכנרת בשלל גדלים, בשלל סגנונות. אנחנו יכולים למצוא צימרים גדולים שמיועדים למשפחות וכן צימרים קטנים שמיועדים לזוגות או אפילו לרווקים שרוצים להגיע לאזור בשביל לנפוש לבדם ולהתבודד.

צימרים בכנרת יכולים להיות שייכים הן לחופים שנמצאים על גדות הכנרת מצד אחד, ומצד שני, חלקם שייכים לקיבוצים, מושבים וכן לכל יישובי הסביבה. אנחנו יכולים לבחור היכן אנחנו רוצים לנפוש על פי מה שנראה לנו נכון.

כיצד בוחרים את הצימר הנכון עבורנו?

ראשית, אנחנו נתאים לעצמנו צימר על פי הגודל שלו. אנחנו נראה מה נכון לנו מבחינת הצרכים שלנו, על פי כמות האנשים שאמורים ללון בצימר ובהתאם לכך אנחנו נחליט.

שנית, אנחנו נבחן מה הצימר כולל. הן מבחינת מתקנים, האם הוא כולל ג'קוזי, סאונה ומתקנים אחרים שאנחנו יכולים להתפנק בהם, וכן אנחנו נבדוק מה הצימר כולל מבחינת תנאים, האם הוא כולל ארוחת בוקר, ערב וכדומה.

שלישית, אנחנו יכולים לבחון איפה הצימר ממוקם, האם הוא קרוב לעיר, קרוב ליישוב, עד כמה הוא באמת קרוב לכנרת, האם אנחנו יכולים לצאת ממנו ולהיכנס למים, כמו שאנחנו רוצים.

ארבע, חשוב שאנחנו נבדוק, עד כמה המקום שקט. לצערנו הרב אנחנו שומעים לא מעט על מקרים בהם ישנן מסיבות ואירועים אחרים שמפריעים לנופשים במקום. לכן מוטב לבדוק מבעוד מועד, היכן ממוקם הצימר ועד כמה הוא שקט. כך הנופש שלנו יהיה מושלם ולא ייהרס, בשום שלב בו אנחנו שוהים במקום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *