אוחז בהגה - מערכת התראה לרכב

מערכת בטיחות לרכב

בשנים האחרונות, יותר אנשים מבינים בחשיבותה של התקנת מערכת בטיחות לרכב. מכוניות אשר מגיעות עם מערכות בטיחות מתקדמות, תקבלנה נקודות זיכוי רבות. מערכות משוכללות אלה, מונעות את מה שאנו חוששים מפניו והם –תאונות דרכים. אלה הן מערכות חשובות שן בעצם מערכות התרעה אשר מצילות חיי אדם. המערכות הללו מתריעות לנהג ברכב על סטייה מהנתיב, מרחק מרכבים אחרים וכאלה שאף ישימו נכון את הפוקוס של הנהג.

גם משרד התחאוחז בהגה - מערכת התראה לרכבבור מעודד את התקנתן של מערכות בטיחות ברכב באמצעות הנחה משמעותית באגרת הרישוי השנתית. מלבד זו, מי שיתקין מערכת בטיחות לרכב יזכה גם להנחה ניכרת במחיר הביטוח לרכב. לכולנו יש אחריות כבדה על הנוסעים הנמצאים עמנו ברכב, אם חברים או בני משפחה ולכן, ומלץ כי בכל רכב, תהיה מערכת בטיחות חשובה זו, אשר מטרתה היא להציל חיים.

מדוע זה כה משתלם למדינה להשקיע במערכות בטיחות לרכב?

מהבחינה הכלכלית, תאונות הדרכים, עולות כסף רב למדינה ומדובר על הוצאה של יותר מ-12 מיליארד שקל בכל שנה. ההוצאה הגבוהה ביותר, היא כמובן בתחום הבריאות כי כל פציעה מחייבת את התערבותה של מערכת הבריאות ולכן, ניתן יהיה למנוע כמות גבוהה של תאונות דרכים, באמצעות התקנת מערכת בטיחות לרכב. התקנה זו, משתלמת לשני הצדדים- הן למדינה והן לנהג. אלה הן מערכות שקל להתקין ברכב והחיסכון בחיי האדם ובכסף הוא עצום. ההוצאות על התקנת מערכת יעילה וחשובה זו, יחזרו אלינו באמצעות הקלות נוספות במיסים כגון רישוי שנתי לרכב ובמחיר תשלום ביטוח לרכב. אלה הן ההוצאות הגבוהות והקבועות בכל שנה וניתן לקבל הקלה משמעותית בהן.

פחות תשלומים ויותר בטיחות בדרכים

כאשר תתקינו מערכת בטיחות לרכב תוכלו לחוש בהנחה של עשרות עד למאות שקלים בחודש בביטוח החובה. מערכת זו, תצמצם עבורכם את הסיכונים בתאונה וכן, הביטוח יהיה כאמור זול יותר, יש לציין כי ככל שהביטוח יהיה יקר יותר כמו למשל הביטוח המקיף לרכב, מה שיקנה לכם הנחה גדולה יותר. כל זה כמובן תקף אם בשנים האחרונות לא הייתם מעורבים  בתאונת דרכים.

קריאה נוספת