ילד צופה בטלוויזיה

סלקום tv

צפייה בטלוויזיה בסוף היום הינה בין החוויות המרגיעות, המעצימות והנעימות ביותר שקיימות ומאפשרות התנתקות מהיום יום המלחיץ, מהדרישות בעבודה, מכאבי הראש מהבוס, מהמחויבויות האינסופיות, מסכסוכים חברתיים, רכילויות ומה לא… הרגע בו אפשר להתרווח על הספה מול סלקום tv ולשקוע בסדרות האהובות באיכות הגבוהה ביותר, הוא הרגע הטוב ביותר של היום.

סלקום tv הוקמה בשנת 2014 ועדילד צופה בטלוויזיה היום היא מספקת שירותים ממגוון סגנונות שונים. כבר ברבעון הראשון להקמה, סלקום tv נהנתה מלא פחות מ-20,000 מנויים שהעדיפו את הטלוויזיה העשירה בתכנים, המציעה מגוון אפשרויות צפייה ואינה מוותרת על אף אחד מהקהלים החשובים.

כדי להבטיח חווית צפייה איכותית מקסימלית, סלקום tv מעמידה לרשות לקוחותיה מערכת שירות לקוחות הזמינה מסביב לשעון ומאפשרת תמיכה טכנית, הדרכה בנושאי תכנים ומינויים, מתן מענה בנוגע לשאלות אקוטיות רלוונטיות, הוספת שירותים בכל עת ועוד.

איכות שירותים ברמה גבוהה

כדי להבטיח את שביעות הרצון של לקוחותיה, סלקום tv משדרת את הסדרות והסרטים כולם ב-HD,  אולם רק בחלק מן הערוצים. היכולת ליהנות משידורי HD הינה תוצאה של פיצול שידורי ערוץ 2, מה שהביא ערוצים מסחריים כמו עידן+ לקבל פטור מההכרח לשדר ב-HD,  שלא כמו ברשת, קשת וערוץ 10.

לאחר שנים בהן צופי סלקום tv נהנו בעיקר מסדרות קנויות, בשנים האחרונות סלקום tv משקיעה רבות בסדרות מקור ובהפקות מקומיות ברמה גבוהה. התמיכה ביצירה ישראלית נועדה לטפח את העשייה המקומית ומביאה לגיבוש סביב העשייה הקיימת בישראל.

באופן זה אנחנו עדים בשנה האחרונה למגוון עצום של סדרות מקומיות אשר יוצרו בישראל ותחת ההפקה של סלקום tv, תוך שמירה על רמת משחק גבוהה והשקעה של סכומים גבוהים המביאים ליותר ויותר צופים מרוצים הנהנים מסדרות איכות ברמה גבוהה שאינן יורדות באיכותן מסדרות בינלאומיות.

יותר ויותר צופים עוברים מערוצים שונים לסלקום, כשהם נהנים מהיצירה המקומית ומיכולת השפעה על התכנים המשודרים בערוץ. מקורות יודעי דבר מוסרים כי ההצלחה של סלקום tv היא במידה רבה כזו המגיעה על חשבון הלקוחות של ערוצים אחרים כמו הוט ו-yes.

קריאה נוספת