קרוזים

קרוזים

אין צורך לצאת אל מסעות ארוכים על מנת ליהנות משיט תענוגות שלא יישכח במהרה. שייט כזה יכול להיות רוב אליכם  והכוונה היא אל קרוזים באירופה. המחירים הם בהחלט סבירים ואם תחשבו עלות של טיסות , מלון, השכרת רכב, מסעדות, העלות תהיה הרבה יותר גבוהה, מאשר בשייט תענוגות שייקח אתכם למחוזות מדהימים באזורים השונים באירופה. האמת שיש המון מה לראות באירופה ואתם תוכלו לבחור ממגוון רב של קרוזים, אשר יתאימו לכם, ארצות שלא ביקרתם בהן בעבר וכאלה שתראו אותן בנופש מיוחד, הכולל שהייה במלון צף של 5 כוכבים עם כל הארוחות, הבילויים והאטרקציות שרק אוניית תענוגות יכולה להציע לכם.

תעסוקה ובילויים 24 שעות ביממה

זה עוד יתרון נהדר, אם תחליטו שאתם מעוניינים לשוט באונייה ולבחור מתוך מבחר רב של קרוזים באזורים שונים, אם באירופה, המזרח הרחוק, האיים הקרביים  ועוד. מועדונים, חדרי כושר, בריכות שחייה, חנויות, קזינו, הופעות מרהיבות ועוד כל מיני אטרקציות נפלאות, תוכלו למצוא בכל שעות היממה באנייה. ישנן חבילות שונות של שייט מפנק באוניות פאר שחלקן מוכרות ומומלצות בעולם. סוכני הנסיעות שלכם, יוכלו להמליץ לכם על חופשת קרוז מדהימה, על פי היעדים והתקציב שלכם.

העלויות והאטרקציות משתנה בין קרוז לקרוז

יש לדעת, כי העלויות של קרוזים, משתנות בין קרוז לקרוז. כמובן שככל שהחופשה תהיה ארוכה יותר, המרחק יהיה רב יותר, המחיר יעלה באופן ניכר ולכן, עליכם לתכנן מראש על פי התקציב, משך החופשה וכדומה, באיזה קרוז עליכם לבחור ולברר על האוניות השונות אצל סוכני הנסיעות שלכם. כדאי תמיד לערוך השוואת מחירים, לבקש להתרשם מהקטלוגים של האוניות ורק אז, להחליט באיזו אוניה כדאי לכם לבחור ומה היעד הרצוי לכם.

גם מבחינת החדרים באונייה, תוכלו בחור בעצמכם את החדר המפנק והמפואר ביותר, או חדר סטנדרטי שיתאים לכם מבחינת  התקציב. ההיצע הוא רחב והבחירה היא בידכם. ניתן למצוא כל מיני קרוזים כגון כאלה שמציעים טיסה ואז עלייה לאוניה או קרוז שיוצא מהארץ מנמל חיפה או נמל אשדוד, הכול גם תלוי ביעד ומה שיציעו לכם בסוכנויות הנסיעות.

קריאה נוספת