פרי - ניקוי רעלים

ניקוי רעלים מיצים- לבריאות הגוף והנפש

אנו חיים בעידן המודרני אשר מביא לנו הרבה יתרונות אבל מצד שני, קיים נזק משמעותי לסביבה בה אנו חיים. למשל, זיהום מהמים שאנו שותים מדי יום, שימוש בכימיקלים בתעשיית המזון הוכחו כגורמי מחלות קשות ונזק קשה לבריאות. יש לשמור על תזונה נכונה ובריאה, להימנע ממזון מעובד, מיצים ממותקים, מאכלים שיש בהם חומרים משמרים ועוד. מומלץ לשמור על פעילות גופנית ולהתייעץ עם רופאים אלטרנטיביים, לגבי ניקוי רעלים מיצים, אשר הוכח כיעיל ובריא, הן לגוף והן לנפש. הזדקנות מוקדמת, אלרגיות, דיכאון, מחלות אוטואימוניות כל אלה, מקורן במזון ולכן יש לשמור על תזונה נכונה ואורח חיים בריא.

לדעת לתחזק נכון את גופנו

גם הגוף שלנו, דורש תחזוקה נכונה. על מנת לנהל אורח חיים בריא, עלינו לתחזק נכון את גופנו, באמצעות ניקוי רעלים. ישנן שיטות שונות כגון ניקוי רעלים מיצים ישנם למשל מחקרים רבים, אשר מוכיחים, כי מחלות כגון : סכרת, אפילפסיה, מחלות לב וכלי דם, השמנה ומחלות פסיכוסומאטיות, נגרמות בשל הצטברות של רעלים בגוף. אנשים מודעים הרבה יותר לתזונה ולמה שהיא מכילה, אם רוכשים מזונות מעובדים, במיוחד בשר ועוף, אשר הם אלה שגורמים לרעלים בגוף. יש להפחית באכילת ביצים, חלב, גלוטן, סוכר ולעבור לתזונה בריאה יותר, המורכבת מפירות, ירקות, קטניות , שקדים ואגוזים ושתייה מרובה של מים מינרלים.

צום מיצים-לשיפור התחושה הפיזית והנפשית

לא לחינם, אנו שומעים כי בהרבה דתות, קיים צום. ישנם סוגים שונים של צום. כאשר אנו מעוניינים לדעת מהי ההגדרה של צום, אנו מקשרים את הצום להימנעות של אכילה ושתייה גם יחד. לא כל צום חייב להיראות כמו הצום של יום כיפור, כי אם, קיימים סוגים שונים של צומות, כמו ניקוי רעלים מיצים שהם הרבה יותר קלים לביצוע.  הגוף לא רעב, כאשר מרבים בשתייה של מים מינרלים רבים, מיצים המכילים ירקות ופירות, תה צמחים ללא סוכר ועוד. יש להתכונן מראש, כמה שבועות לפני ביצוע ניקוי הרעלים באמצעות צום מיצים, כאשר אתם מקטינים את הארוחות, מפסיקים לאכול בלילה ונמנעים מעישון סיגריות, שתיית קפה ואכילת מזונות מתוקים העשירים בסוכר.

קריאה נוספת