ציוד לעורך דין פלילי

מרגישים שנעשה לכם עוול בעבודה? הנה מה שאתם חייבים לדעת

רבים לא אוהבים לעבוד. אבל לא כולם עוברים אירועים בעבודה להם עלולה להיות משמעות פלילית. במידה ואתם מרגישים כי מי מהקולגות שלכם או המנהלים שלכם בעבודה עשו מעשים שהביאו לתחושה של השפלה, פגעו בתנאי ההעסקה שלכם ועוד, עליכם לדעת כי בתור אזרחים במדינה דמוקרטית, יש לכם את הכלים להיות מוגנים על פי חוק.

כל שעליכם לעשות הוא לפנות לייצוג משפטי הולם, איש מקצוע, שיעבור אתכם את התהליך הלא פשוט של הגשת כתב תביעה על מנת שתוכלו, גם אתם לקבל את כל המגיע לכם על פי חוק. אם אתם רוצים לשמוע עוד על כך, אנחנו מזמינים אתכם להמשיך לקרוא.

מדובר על תהליך מורכב אבל עם אנשי המקצוע הנכונים אתם יכולים להגיע רחוק

הסיבה בגינה שווה לבחור איש מקצוע, עורך דין דיני עבודה מיומן היא שהעולם המשפטי עטוף במילים ומונחים אותם קשה להבין בקלות. כאשר אנחנו מדברים בשפה משפטית, על מנת שנוכל לקבל את כל המגיע לנו בחוק אנחנו צריכים למצוא איש מקצוע טוב שיתן לנו את המידע הדרוש כדי להשתלב בסיטואציה.

מעבר לכך, בחירה של עורך דין דיני עבודה היא הרבה פעמים הבחירה הנדרשת שכן בניגוד לעורכי דין המתחמים בתחומים אחרים, במקרה הזה אנחנו מדברים על איש מקצוע שזה הנושא בו הוא מבין. זה הדבר בו הוא עוסק ומטבע הדברים זה אומר כי יש לו הרבה יותר ידע.

אנחנו יודעים להגיד כי עבור מחלו מסוימות אנחנו צריכים להיעזר ברופא אחד ולא אחר. זה בדיוק התפקיד של עורך דין דיני עבודה, למצוא את האופן בו אתה יכול בתוך המערכת המשפטית לקבל את כל המגיע לך על פי חוק.

איך התהליך נראה מבפנים?

אני, משה וקרט ,עוסק בכל הקשור לדיני עבודה קרוב ל21 שנים. לאורך הדרך ראיתי אינספור עובדים המקבלים בדרך הקשה לעיתים את מה שמגיע להם על פי חוק. התהליך כולל פגישת ייעוץ במהלכה אנחנו מנתחים ביחד את הנתונים ומבינים האם האירועים שהתרחשו יכולים לשמש אותנו בבית המשפט.

לאחר מכן אנחנו נכנסים לתוך התהליך המשפטי עצמו. אני, משה וקרט, כאמור ראיתי אינספור מקרים מהסוג הזה. לכן, אני יכול להבטיח לכם כי לאורך כל התהליך אני אהיה שם לצידכם. אני יודע עד כמה תהליך של תביעה משפטית עלול להיות מורכב ולא קל. בסופו של יום, בית משפט הוא לא המקום אליו היו כולם רוצים להיכנס. אבל במידה רבה מגיע לכם שייעשה עמכם צדק, התפקיד שלי הוא לדאוג לכך.

אני מזמין אתכם ליצור איתי קשר ולהתחיל בתהליך שבסופו תוכלו לקבל את כל המגיע לכם על פי חוק. אני מחכה לכם בטלפון או דרך האתר. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *