סוכנות אימג'

הכירו את הסוכנות שמקדימה את זמנה

 

בשני העשורים האחרונים, פחות או יותר, נחשפנו בישראל ליותר ויותר שמות של דוגמנים ודוגמניות אשר כבשו את מסכי הטלוויזיה, מסכי הקולנוע, אתרי אינטרנט וכן את שלטי החוצות בדרכים ראשיות ובתוך הערים.

מדובר בשינוי שהתרחש עם הזמן, כתוצאה משינויים תרבותיים, כלכליים ותקשורתיים. ממדינה בה יש ערוץ טלוויזיה אחד שלא שידר כלל פרסומות, הפכנו להיות מדינה שיש בה שורה של ערוצי טלוויזיה מסחריים, אשר מציגים פרסומות מסוגים שונים, כל הזמן. מעבר לכך דוגמנים ודוגמניות החלו להגיש יותר ויותר תוכניות טלוויזיה והשתלבו בעולמות תוכן נוספים.

האנשים שעומדים מאחורי זה

אנחנו נוהגים לחשוב על הדוגמנים והדוגמניות שעושים את כל העבודה, ומפלסים דרכם אל המסך או אל החשיפה באופן כללי. אך מאחוריהם עומדים אנשי מקצוע שעוזרים להם בכך, הכוונה לסוכנויות המייצגות אותם ופועלות לדחוף אותם קדימה, כל הזמן.

דוגמא טובה לכך היא סוכנות אימג', אחת הסוכנויות המובילות בישראל לייצוג דוגמנים ודוגמניות, בכל הפלטפורמות הקיימות. מדובר בסוכנות בה פועלים ומועסקים אנשי מקצוע מובילים לא רק בתחום הדוגמנות אלא גם בתחום השיווק, פרסום, יחסי ציבור ועוד.

סוכנות אימג' היא דוגמא לסטנדרט חדש שנוצר בתחום. אף סוכנות לא פעלה כמוה לפניה, ורבות הסוכנויות שניסו לחקות את דרכה לאחר מכן. בין היתר, בגלל ההצלחה הגדולה שלה, לא רק בכך שהיא יודעת לשלב מיוצגים שלה בקמפיינים שונים, אלא בעצם כך שהרבה מאוד דוגמנים ודוגמניות רוצים לעבוד איתה.

מה הופך את סוכנות אימג' למיוחדת?

כאמור, ניתן למצוא במסגרת סוכנות אימג' הרבה מאוד אנשי מקצוע מתחומים שונים שקשורים לעולם הפרסום, הדוגמנות, יח"צ ועוד. אנשי מקצוע מובילים, מנוסים, אנשים שיודעים כיצד לייצג דוגמנים ודוגמניות וכיצד לעזור להם להתקדם בצורות מקצועיות ואיכותיות.

מעבר לכך, הסוכנות כל הזמן לומדת, כל הזמן משתכללת, ממציאה את עצמה ונכנסת למקומות חדשים ושונים. זה עוזר לספק ללקוחות שלה עוד ועוד אפשרויות, בין אם זה לפרסום וחשיפה ובין אם זה לדברים אחרים.

אחד הדברים שהופכים סוכנות דוגמנות לאיכותית, זו היכולת לא לקבל כל אחד. לכן אפשר למצוא בסוכנות מגוון רחב של דוגמנים ודוגמניות, אך ישנם רבים אחרים שלא התקבלו אליה, למרות שניסו, ביצעו מבחנים או ראיונות, והוחלט שלא לקבל אותם, מתוך הבנה שלא משתלם לסוכנות להשקיע בהם. אין ספק שזה מוכיח את היכולות ואת העוצמה שעומדת לרשות הסוכנות.

מי ירצה לעבוד עם סוכנות אימג'?

על פניו, כל אחד ירצה לעבוד עם הסוכנות, בוודאי כל צעיר וצעירה שרוצים להשתלב בתחום. אך בשביל לעבוד עם הסוכנות, צריך לרצות להשקיע, לדעת שצריכים לעבוד קשה מאוד, ולדעת כיצד לפעול, כיצד להתנהל במצבים שונים ובוודאי כשיש צורך לעבוד מול לקוחות הסוכנות ולבצע קמפיין כזה או אחר. שכן כל דוגמן ודוגמנית, מייצגים את הסוכנות בסופו של דבר.

 

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *