הכירו את משחק המים השווה של הקיץ

הקיץ הישראלי הוא חם, לח ודביק. מרביתנו לא מוכנים לצאת מהבית אלא אם יש לנו ברירה וגם אז, אנחנו מעדיפים שכל יציאה שלא מתוך הכרח, תהיה למקום ממוזג ומאוורר היטב. לצערנו, תקופת הקיץ רק גדלה והטמפרטורות רק עולות כל הזמן, או לפחות תחושת החום והלחות.

לכן, אנחנו מחפשים פתרונות זולים ונעימים כיצד להתמודד עם תחושה זו, בפרט כשיש לנו ילדים ואנחנו לא רוצים שיהיה להם לא נעים. אנחנו מחפשים דרכים שונות כיצד להפוך את הימים החמים והלחים, ליותר "נסבלים" מבחינתם. אחת הדרכים לעשות זאת היא באמצעות שימוש באמצעים ואביזרים הכוללים מים.

מה אנחנו יכולים להציע לילדים שלנו?

בשביל שהילדים יוכלו ליהנות בקיץ ולא יצטרכו להתמודד עם החום הכבד, בוודאי בתקופת יולי-אוגוסט אז מרביתם נמצאים בחופשה מהלימודים, אנחנו יכולים להציע מגוון רחב של פעילויות הנערכות באתרים ומתחמים שכוללים מים.

למשל, אנחנו יכולים להציע להם בילוי בים על בסיס יומיומי או שבועי, מנוי בבריכת שחייה, אנחנו יכולים לקנות עבורם בריכה ולהתקין או להציב אותה בחצר הבית, כמו כן אנחנו יכולים לקחת אותם לטיולים בנחלים ונהרות, ואם הם בגיל המתאים גם להציע להם פעילויות ספורט ימי, כמו למשל קייאקים, אבובים ועוד.

עוד אופציה שאנחנו יכולים להציע להם והם בוודאי ישמחו ליטול בה חלק, זו מלחמת מים. אם בילדותינו, הכרנו מלחמות מים בעיקר בשבועות המוכר גם בשם "חג המים", אזי שכיום אנחנו יכולים למצוא מתחמים שמציעים אפשרות לילדים שלנו ליהנות ממלחמות כאלו גם בימים אחרים, בפרט בקיץ.

מה זו מלחמת מים?

הרעיון הוא די פשוט, מדובר במתחם סגור שכולל בתוכו אמצעים שונים שמזכירים כביכול כלי נשק, אותם ממלאים במים, והילדים המתחלקים לקבוצות שונות, נלחמים אחד בשני, בצורה כיפית ומהנה, כאשר המטרה היא כמובן להרטיב כמה שיותר ילדים, ולהוציא אותם מהמשחק.

מלחמת מים בין ילדים, מזכירה במובנים מסוימים משחקים אחרים דומים אשר כוללים שימוש באמצעים אחרים, למשל, לייזר או פיינטבול. ההבדל הוא כמובן בחומר בו משתמשים, במקום לייזר או צבע, משתמשים במים.

אין ספק שמשחק מסוג זה, מלחמת מים, הוא מהנה מאוד עבור ילדים. לא רק בגלל שהם יכולים ליהנות בימים חמים ולחים מתחושה מרעננת, אלא הם גם יכולים ליהנות מכך העומדת לרשותם אפשרות לבזבז מים מבלי שההורים יכעסו עליהם

לא רק לילדים

חשוב להבהיר, בדומות לפיינטבול או משחקים אחרים, גם מלחמת מים איננה עניין לילדים בלבד. גם מבוגרים יכולים ליהנות ממנה. זאת כמובן בהנחה והם מוכנים להרטיב, להיאבק אחד בשני בצורה יפה והגונה, לחזור שוב לגיל הנעורים מבלי להרגיש נבוכים או כל דבר אחר. אין ספק שבימים חמים של יולי אוגוסט, לכולנו זה יכול לקרוץ, כך או אחרת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *