איך ממנים ממונה בטיחות?

אין דבר מורכב יותר מלהיות בעל שטח בנייה בו מסתובבים עשרות עובדים בכל יום. תחושת האחריות כלפי העובדים מצד אחד וכלפי מטרות הפרויקט מהצד השני עלולות להיות בחוסר התאמה זו לזו. מעבר לכך, לא תמיד יש למנהל את הזמן הדרוש להגיע יום יום לאתר העבודה ולהשגיח כי הכל מתנהל על פי הכללים.

לאחר כמה שנים בהן ענף הבנייה ספג אובדן ושכול, מדינת ישראל קיבלה החלטה והחליטה כי כל אתר בנייה ילווה באנשי מקצוע שיהיו שם לאורך התהליך ויצביעו על הכשלים האפשריים לאורך תהליך הבנייה. המטרה היא כמובן לשמור כך על הבטחון והבטיחות של העובדים באופן כזה שיעזור לתהליך העבודה לעבור בצורה טובה ומיטיבה.

אנחנו, כאן ב- 'מוזי בוטון' בחרנו לקחת את הרעיון הזה צעד אחד קדימה ולהיות שם עבורכם לאורך כל התהליך ממש.

כמה מילים על ההכשרה הנדרשת עבור ממומנה בטיחות

על פי חוק ממונה בטיחות הוא מי שמכתיב את האופן בו יש לעבוד בתוך השטח מתוך מתן תשומת לב לבריאות ורווחת העובדים. ממונה בטיחות הוא מי שעבר הכשרה ויכול לנהל את השטח בצורה שלא מפריעה למהלך העבודה התקין מאידך ולא פוגעת ברווחת העובדים מאידך.

על פי חוק תפקידו של ממונה בטיחות היא לא רק להגיע לשטח ולזרוק פקודות לאוויר. כי אם לתת מענה הכולל הכנה של תכנית מפורטת שהוכנה מראש במהלכה כתוב בדיוק כיצד אותו ממונה בטיחות מתכוון לשמור על בטיחות העובדים שלכם.

על ממונה הבטיחות בין היתר להעביר הכשרות והדרכות מקיפות לעובדים שיעזרו להם ליישם את פרטי התכנית בשטח. במידה ואותו ממונה בטיחות רואה כי חלו שינויים , אם לדוגמא ישה שחיקה של בגדי העובדים או שמא חסר ציוד עזר זה או אחר, תפקידו של ממונה הבטיחות הוא להתריע כדי שאנשי המקצוע יוכלו להתכונן להמשך העבודה השוטפת.

למה שווה להיעזר בגורם חיצוני

אנחנו, כאן ב- 'מוזי בוטון' מכשירים עובדים מצוינים שיהיו שם עבורכם לאורך כל הדרך. המטרה שלנו כמובן היא להבטיח כי לא רק שתקבלו את המענה הנדרש אלא שכל זה יקרה בלי 'כאב ראש' מיותר מצדכם. אנחנו יודעים עד כמה לוח הזמנים שלכם מלא, כמה לא קל לשמור על הבטיחות של העובדים לאורך הזמן ולכן אנחנו כאן.

את התוכניות שלנו אנחנו בונים בהתאמה לצרכים שלכם תוך מתן דגש על נקודות עליהן אולי לא חשבתם בעבר. המטרה שלנו ושל העובדים המסורים שלנו הוא למצוא לכם פתרונות שיחסכו לכם את הזמן הכרוך במציאה של הפרתונות הללו בכוחות עצמכם.

אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר כדי שנוכל להיות שם עבורכם לאורך כל הדרך. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון או דרך האתר כדי לקבל שירות מקצועי.

 

קריאה נוספת