ציוד לעורך דין פלילי

כיצד לבחור עורך דין פלילי

אם אנחנו זקוקים לעורך דין פלילי, סימן שאנחנו נמצאים בסיטואציה בה המדינה תובעת אותנו על ביצוע עבירה מסוימת. בין אם מדובר בעבירה של אלימות, גניבה, הסתה, הונאה או כל דבר אחר. מבחינת המדינה יש עניין לציבור בתביעה זו ועל כן, היא גם לקחה על עצמה את הצד של התובע וגם החליטה להפנות את התיק שלנו לבית משפט ולא להסתפק בהליכים אחרים, לכאורה מקלים יותר.

במצב כזה, כמו שאנחנו יכולים להבין, הרי שעלינו לשכור עורך דין פלילי על מנת שיגן עלינו בבית המשפט וכן בכל התהליך שקודם לזה וכן בכל התהליך שבא לאחר מכן, במידה ויהיה צורך. כעת השאלה היא, כיצד בוחרים עורך דין פלילי.

ישנם כמה כללים כיצד לבחור עורך דין פלילי שיוכל לייצג אותנו בצורה נאמנה בבית משפט ובכלל. אנחנו צריכים לזכור, כשאנחנו בוחרים עורך דין, אנחנו לא בוחרים רק איש מקצוע במובן הקלאסי של המילה, אנחנו אמורים לבחור מישהו שיילחם בשבילנו, מישהו שידע לייצג את הצד שלנו בכל מקום, בכל היבט, מישהו שידע לספק עבורנו את הכלים הטובים ביותר על מנת שנוכל לנצח במשפט, בסופו של דבר.

מה הם הפרמטרים לבחירת עורך דין פלילי

ישנם כמה פרמטרים בסיסיים על פיהם אנחנו אמורים לבחור עורך דין.

ראשית, אנחנו צריכים לבחור איש מקצוע עם ניסיון רב בתחום, לא רק באופן כללי אלא ספציפי במקרים כמו שלנו. כך אנחנו נדע שהוא יהיה מסוגל להיאבק עבורנו בדיוק בכלים הנדרשים.

שנית, אנחנו צריכים עורך דין שעומד מאחוריו צוות עובדים רציני ומשמעותי, צוות של יועצים ומתמחים, מומחים שיכולים לעזור לו להגיע לכל הראיות והעדויות, אנשים שיכולים לתת לו את המעטפת הנדרשת.

שלישית, חשוב לבחור עורך דין שיהיה מסוגל להיות זמין עבורנו בכל עת, נגיש, מישהו שידע לעמוד לצידנו בכל שלב ובכל מצב. עורך דין שאיננו זמין, עלולי לגרום לדיות מרובות בתהליך שיגרמו לנו לא מעט אי נוחות ואף מעבר לזה.

ארבע, חשוב שזה יהיה עורך דין שתהיה לנו איתו כימיה אישית ונרגיש שאנחנו יכולים לסמוך עליו.

קריאה נוספת