מקרר תעשייתי

מקרר תעשייתי – מה שהלקוח משתמשים ומה שאנחנו משתמשים

כל מי שביקר אי פעם בסופרמרקט או במכולת, וסביר להניח שמרביתנו עושים זאת על בסיס קבוע, באופן שבועי או חודשי, אז בוודאי שם לב שיש בשטח של הסופר או המכולת, שורה של מקררים. חלקם פתוחים, חלקם סגורים.

כפי שניתן להבין, מדובר במקררים תעשייתיים, קרי מקררים שמיועדים לבתי עסק ולא למבני מגורים. מן הסתם, אנחנו נמצא סוגים שונים של מקררים תעשייתיים, החל מכאלה שמתאימים, כאמור, לסופרמרקטים לצורך אכלוס מוצרי חלב, מוצרי בשר, ירקות קפואים, דגים, גלידות ועוד. וכן אנחנו יכולים למצוא מקררים תעשייתיים שמתאימים לבתי קפה, מסעדות, קיוסקים ועוד. מדובר במקררים שמיועדים לבקבוקי שתייה בין היתר ולדברים אחרים.

למעשה, אנחנו יכולים למצוא שני סוגים עיקריים של מקררים. מקרר תעשייתי שמיועד למטבח או לחדרים שאינם נמצאים לעיניי הלקוחות ולא נמצאים לשימושם, וכן מקרר תצוגה, קרי מקרר אשר מיועד לצורכי הלקוחות, שם נאכלס את המוצרים שאנחנו רוצים לשווק ללקוחות שלנו, והם יעבדו איתם בצורה שוטפת.

כיצד אנחנו בוחנים איזה מקרר יתאים ללקוחות שלנו

ובכן, אנחנו יכולים למצוא, כאמור, סוגים שונים של מקררים תעשייתיים, החוכמה היא לדעת להבין מה יכול להתאים לעסק שלנו ובפרט מה יכול להתאים לצרכים של הלקוחות שלנו.

כאן אנחנו ניקח בחשבון, בהקשר של מקרר תעשייתי או מקרר אחר, דברים כגון, שטח המקום שעומד לרשותנו, הדברים שאנחנו רוצים לאכלס בתוכו, האופן בו אנחנו רוצים שהלקוחות שלנו ישתמשו בו, איפה אנחנו רוצים להעמיד אותו ובאיזו צורה.

כידוע, אנחנו יכולים למצוא מקררים עומדים, מקררים שוכבים, מקררים שנפתחים בדלתות הזזה, דלתות כנף, מקררים פתוחים ועוד.

חשוב להבין, השימוש שאנחנו עושים במקרר תעשייתי מסוג כזה או אחר, משפיע לא רק על אופי העבודה שלנו ולא רק על אופן האכלוס של המוצרים, אלא הוא יכול להשפיע, כך או אחרת על הדרך בה אנחנו משווקים את המוצרים השונים.  אם אנחנו נבחר את המקרר הנכון ונדע איך להשתמש בו, סביר להניח שיהיה לנו הרבה יותר קל לשווק את המוצרים שאנחנו רוצים בצורה טובה יותר.

קריאה נוספת