גופי תאורה

גופי תאורה – לבחור את הדבר הנכון לבית

כשאנחנו בוחרים מתקנים שונים לבית, מתקנים נייחים או ניידים, יש שורה של דברים שאנחנו צריכים לחשוב עליהם. המתקן כשלעצמו הוא חשוב, אך אנחנו חייבים להקפיד ולשים לב לפרטים שונים על מנת שהשימוש במתקן יהיה נכון ורלוונטי עבורנו.

דוגמא טובה לכך אנחנו יכולים לראות במקרה של גופי תאורה לבית. כפי שאנחנו יודעים, הרי שאנחנו יכולים למצוא קטלוגים עשירים שמכילים גופי תאורה לבית, בין אם זה לחדרי שינה, סלון, מטבח, חדר עבודה וכל חדר אחר. כל אחד מהם בנוי בצורה שונה, כל אחד מהם מגיע בגודל שונה ומן הסתם, מאפשר לנו לעבוד איתו בצורה אחרת.

השאלה היא, כיצד אנחנו בוחרים גוף תאורה שיכול להתאים לצרכים שלנו, לתנאי המקום ויכול להשתלב בו בצורה נכונה. מכאן אנחנו יכולים להבין, שאי אפשר לרכוש גוף תאורה כך סתם, לא מדובר בפריט סטנדרטי, רגיל. מדובר בפריט אשר לפני רכישתו אנחנו נדרשים לחשוב לא מעט כיצד לקנות אותו, מה לקנות, היכן להציב אותו ועוד.

כיצד קונים גוף תאורה בצורה נכונה

ראשית, אנחנו צריכים לשאול את עצמנו, מה אנחנו מחפשים. האם אנחנו מחפשים גוף תאורה נייח, כזה שתולים על הקיר או על תקרה, או גוף תאורה נייד, כזה שאפשר להניח על השולחן, על השידה, על המזנון או אפילו גוף תאורה עומד, כשזה ניתן להציב על הרצפה ולנייד אותו ממקום למקום, על פי הצורך.

שנית, אנחנו צריכים לשאול את עצמנו באיזה גודל גוף התאורה אמור להיות, האם הוא מינימליסטי, האם הוא גודל, באיזה גודל אנחנו רוצים שהוא יהיה. כמובן שאנחנו נבחר גוף תאורה בגודל כזה שיתאים לצרכים שלנו מחד ויתאים לתנאי השטח מאידך.

שלישית, אנחנו צריכים לבחון את העיצוב שלו. האם הוא משתלב בצורה טובה בסביבה, האם הוא שובר את העיצוב של הסביבה, כיצד בדיוק אנחנו יכולים להתקין אותו כך שהוא לא יהרוס לנו את העיצוב של החדר.

ארבע, רצוי לבדוק מאילו חומרים מורכב גוף התאורה, עד כמה הוא חזק, ועד כמה קל ופשוט לנקות אותו.

קריאה נוספת