כסף - הלוואה בערבות המדינה

הלוואות בערבות המדינה

הקמת עסק בישראל זה אינו מהלך פשוט, מדובר על יזמות, ממון ומוטיבציה. תקופה זו במשק אינה יציבה מהבחינה הכלכלית וישנם יועצים עסקיים, אשר מטרתם הינה ליווי עסקים קטנים ובינוניים שנמצאים בתחילת דרכם. רבים מהיועצים העסקיים יציעו הלוואות בערבות המדינה, בכדי שבעלי העסקים, יגיעו לעצמאות כלכלית. ישנם עסקים קיימים שגם הם זקוקים להלוואות, על מנת להגביר את תזרים המזומנים בתקופות שהכלכלה אינה בטוחה או בתקופות שעסקים אלה נמצאים בקשיים זמניים. ההלוואה שניתנת בערבות המדינה הינה משתלמת יותר הן מבחינת הריבית והן מבחינת זמן ההחזר שהוא ארוך יחסית.

המדינה מסייעת לעסקים הקטנים והבינכסף - הלוואה בערבות המדינהוניים- זה הזמן ליטול הלוואה בערבות המדינה

בגלל שהמדינה מסייעת לעסקים קטנים ובינוניים, על מנת שיעמדו על רגליהם ויעניקו מקומות עבודה רבים. יש להגיע עם תכנית עסקית מובנית ומקצועית שיערוך יועץ עסקי, כך שהבנקים הגדולים בארץ, אשר הם אלה שמעניקים הלוואות בערבות המדינה, ישתכנעו ויסכימו לתת את ההלוואה לבעלי העסקים שמעוניינים בה. יש לציין, כי המדינה, היא זו שנוטלת על עצמה את האחריות היות והלוואה  זו נלקחת רק למטרות עסקיות ולא למטרות פרטיות. ישנם בכל זאת תנאים מגבילים לנטילת הלוואה זו כגון: עסק שאינו מעוקל, עסק שאינו קיבל הלוואה מסוג זה בעבר.

ההלוואה בערבות המדינה תינתן על פי ההכנסה השנתית של בית העסק

יש לציין, כי הלוואות בערבות המדינה, תינתנה על פי ההכנסה השנתית של בית העסק. אם מדובר על הלוואה עבור עסקים קטנים, ההלוואה תעמוד על סכום של 500,000 ₪  והלוואה עבור עסקים בינוניים, עשויה להגיע לסכום של עד 8 מיליון שקלים. שיעור הריבית יעמוד על פריים+3.5% והפריסה היא למשך 5 שנים. על פי הנתונים במשק, כאשר קיים אשראי עסקי רב יותר, קיימת הכנסה פנויה לבעלי העסקים והמשק יצמח יותר. הלוואות אשר ניתנות בערבות המדינה, הן הפתרון לאשראי עסקי נוח. הלוואה זו, הינה בתנאים נוחים וטובים יותר, אך מומלץ לעמוד בתנאים ולהתייעץ תחילה עם חברה בעוסקת בייעוץ עסקי ופיננסי, כך שהדרך להלוואה זו, תהיה בטוחה יותר.

קריאה נוספת