המדריך המלא לניקוי ספות עור

ספות עור מסמלות עבור רבים יוקרה, יציבות, משהו שאפשר להישען עליו. לא כל שכן כאשר אנחנו מניחים ספות עור בבית, במובנים רבים יש בכך הצהרה עיצובית, כזו שקשה להתעלם ממנה. אבל, מטבע הדברים, מה שנראה טוב עלול להתלכלך במהירות. הספות שלנו בבית הן לא רק מונומנטים במוזיאון או פריטים שנאספו עבור צילום מגזין, מדובר על רהיטים בהם משתמשים כל בני הבית לאורך חיי היום יום באופן קבוע.

כך שכמובן, מטבע הדברים, הרהיטים הללו צוברים אבק, כתמי שומן, לעיתים אפילו אתם עלולים להריח ריחות לא נעימים העולים מתוך העור, בשל תהליך הבליה הטבעי והשחיקה אותו עובר כל מוצר בכל העולם. אבל, כל זה לא צריך להרתיע אתכם. שכן בדיוק בשביל זה נמצאים אנשי מקצוע מצוינים שיעזרו לכם להביא את הספות המיוחדות שקניתם למצבן המקורי.

באילו מקרים יש לעשות ניקוי ספות עור

ספות עור עלולות להיפגע במספר מקרים:

שחיקה: כאמור, שחיקה טבעית עלולה להביא להצטברות של אבק, כתמי שומן עקב ישיבה על הספה וכן הלאה, מה שכמובן דורש ניקוי ספות עור מקצועי.

שפכי מזון:  מזון שנשפך הוא לא לכלוך אותו היינו מגדירים 'טבעי', אבל כמובן שיש בהחלט מה לעשות. ניקוי ספות עור במקרה הזה יתמקד בניקיון של שומן מורכב יותר שאולי חלחל עם פיגמנט מהמזון אל תוך העור בו עטופה הספה.

בעל חיים: אם יש לכם כלב או חתול בבית הם כמובן עלולים להשאיר עקבות. העקבות הללו עלולים להיות בדמות שיערות סוררות והן יכולות להיות בדמות ריחות לא נעימים שדבקו בספה. אז, תהליך של ניקוי ספות יתמקד כמובן בניקוי אבל יותר חשוב מזה, בהשארה של ריח טוב לאחר מכן.

אתם לא צריכים לעבור את התהליך לבד

בכל רחבי האינטרנט וגם באתר שלנו של Master Clean תוכלו למצוא אינספור עצות וטיפים לניקוי של הספה. ניקוי ספות עור לא שונה מספות אחרות במובן הזה שכן גם במקרה הזה אתם בהחלט יכולים לבצע מספר פעולות ולחזות בשיפור המתרחש לנגד עיניכם.

אבל, ניקוי ספות עור גם עלול להתברר כעבודה סיזיפית אליה אולי אין לכם כל כך הרבה זמן בתוך מערכת השעות העמוסה שלכם. העומס הוא דבר שבשגרה בימי החול אבל אין ספק כי עומס עלול להופיע על אחת כמה וכמה לקראת החגים. כך שאולי אין לכם בהכרח את הזמן המתאים לבצע ניקוי ספות עור איכותי באופן שיספק אתכם.

אבל אתם ממש לא צריכים לעבור את התהליך לבד. ניקוי ספות עור יכול להתבצע על ידי אנשי מקצוע מצוינים. אנחנו, כאן ב- Master Clean נמצאים כאן בדיוק בשביל זה. רוצים ניקוי ספות עור מקצועי ?  צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

קריאה נוספת