המדריך המלא לעיצוב גינות

אם יש משהו שלמדנו ממשבר הקורונה הוא על החשיבות שיש בניצול מקסימלי של המרחב הסביבתי בו אנחנו חיים. אנחנו כבר יודעים כמה ירוק, צמחים ופרחים יכולים להשפיע על הלך הרוח הנפשי שלנו ולהביא למיצוי טוב יותר של האופן בו אנחנו נהנים מהמרחב הפרטי שלנו.

כאשר אנחנו מדברים על תהליך של עיצוב גינה אנחנו כמובן צריכים לשאול את עצמנו מה אנחנו יכולים לקבל מהמרחב בו אנחנו חיים. אנחנו צריכים לראות כיצד ניתן לנצל את המרחב בצורה הטובה ביותר על מנת להפוך גם פינה חשוכה למקום מלא קסם.

אנחנו מזמינים אתכם לקרוא את המאמר שיתן לכם מושג על האופן בו אנחנו רואים עיצוב גינות.

שלושה השלבים אותם צריך לעבור כדי לייצר גינות מעוצבות

ראשית, כדי לייצר גינות מעוצבות צריך להבין מה גודל המרחב עליו אנחנו מדברים:  כאשר אנחנו מדברים על גינות מעוצבות אנחנו כמובן צריכים לזכור את החשיבות שיש לפרופורציות נכונות. בחירה של גינות מעוצבות כאלו על פני אחרות צריכות להתחיל  בהבנה של המרחב בו הגינה עתידה להיות.

שנית, גינות מעוצבות תלויות במידה רבה בייעוד שלהן:  אם אנחנו מדברים על גינות מעוצבות עבור הילדים שלכם והילדים של השכנים, אנחנו כמובן נשקיע פחות באלמנטים הקשורים לנוי. אבל, במידה ואתם מעוניינים ליצור גינות מעוצבות המשמשות מאין 'כרטיס ביקור משפחתי' האופן בו תעצבו את המרחב, מטבע הדברים, יהיה שונה לחלוטין.

שלישית, גינות מעוצבות צריכות לספר סיפור: כאן אנחנו כמובן נכנסים לטעם האישי שלכם .אבל עליכם לדעת כי בחירה באלמנטים כאלו ואחרים יכולה לשנות את כל הסיפור שאתם מספרים לעצמכם. למשל, אם נבחר בחלוקי נחל ובמים הנשמעים לאורך הגינה אנחנו נקבל דבר אחד, אם נבחר לשתול פרחים מרהיבים באותה גינה מעוצבת נספר סיפור שונה לחלוטין וכן הלאה.

מדובר בתהליך משמעותי במובנים רבים

כאשר אנחנו עובדים עם לקוחות הרבה פעמים אנחנו יכולים לשמוע את נימת הייאוש וחוסר הידע מתגנבת לשפתיהם ולראשם של הלקוחות שלנו. הם לא ממש יודעים לבחור בדבר אותו הם רוצים. הם לא בדיוק יודעים כיצד להביא לידי ביטוי את הרצונות שלהם ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן.

אמנם, אנחנו יודעים כמה אלמנט הבחירה עלול להיות מבלבל אבל עליכם לזכור כי מדובר בסופו של דבר על תהליך מהנה ומספק שבסופו תרגישו במידה רבה כי אתם הופכים את החלום שלכם למציאות.

לאורך העבודה, אנחנו, כאן ב- 'חגי תדמור' נעזור לכם להבין כיצד אתם רואים גינות מעוצבות. אנחנו נלמד ביחד מה מתאים לכם. האם אתם מחפשים גינה בה יש להשקיע שעות רבות ולהפוך אותה לדבר הממלא אתכם באושר, או שמא אתם רוצים לבחור לייצר גינות מעוצבות פרקטיות המתאימות לחיי היום יום שלכם.

אנחנו מחכים לכם כאן. תצטרפו אלינו?

 

קריאה נוספת