תרופה נגד השמנת יתר – יש דבר כזה?

התופעה של השמנת יתר לא זרה לעולם המערבי. אנחנו רואים עוד ועוד לקוחות מתוסכלים מגיעים למרפאה אחרי שניסו לפעול בדרכים מגוונות כדי ליצור שינוי. הסיבות לקיומה של השמנת יתר הן מגוונות וצריך לקחת בחשבון כי אין ממש גורם אחד שמביא להיווצרות התופעה אצל אחד ולא אצל אחר.

אצל חלקים באוכלוסיה הגורמים הם כמובן גנטיים, בשילוב בדרך כלל עם מחסור נפשי שמביא ליצירה של התניה על ידי אכילה רגשית, זאת בשילוב עם תופעות המייחדות את העולם המערבי כמו שעות עבודה ארוכות, התגברות של לחץ בעבודה ובכלל בזכות הרשתות החברתיות, הזמינות של מאכלים מזיקים לגוף שלנו, כל אלו מביאים בסופו של דבר לשכיחות הולכת וגוברת של השמנת יתר.

הבעיה היא שהשמנת יתר היא לא ממש מחלה מוגדרת. כלומר, אם לילד נשברה היד, אנחנו צריכים לעטוף אותה בגבס ולבחון כיצד זו מתאחה לאורך הזמן. אבל, מה עושים כאשר מדובר על תופעה שהופכת חמורה יותר לאורך שנים? מחקרים רבים מראים ממש כיצד השמנת יתר מביאה לשינוי הורמונלי בגוף, באופן כזה שהמוח ממש מתרגל לחיות אורך חיים של אדם שמן.

בשביל זה התגייס המדע כדי למצוא את הדרך לעזור לאלו המעוניינים ליצור תהליך משמעותי של ירידה במשקל ויצירה של חיים בריאים יותר, להחזיק מעמד לאורך התהליך ובעיקר להצליח לשמר את התוצאות להן הגיעו בעמל רב לאורך זמן.

סקסנדה היא התרופה שמשנה את העולם

כאמור, חלק מהשינויים החלים בגוף כאשר אדם חווה השמנת יתר נוגעים לשינוי הורמונלי. כלומר, המוח ממש מתרגל להרגיש שובע אחרי אכילה ממושכת יותר. לכן, המטרה של סקסדנה היא לאפשר שינוי בדפוס החשיבה של המוח על ידי האטה של הורמון הרעב. כלומר, על ידי יצירה של מרווחים גדולים יותר בין תחושת רעב אחת לאחרת.

כך אנחנו יכולים לראות, בזכות אותה סקסנדה כיצד גם כאלו שסבלו לאורך שנים לא קצרות מעליה במשקל מצליחים לרדת במשקל וכמובן לשמור על התוצאות שלהם לאורך הזמן. היתרון של התרופה הזו טמון בעיקר בכך שמדובר על הזרקה פשוטה ולא על פרוצדורה פולשנית, מה שהייתה הדרך היחדיה בעבר להאטה של מנגננון הרעב.

אנחנו מזמינים אתכם לעבור טיפול מלא

נטילת הזריקה בלבד היא לא זו שתבטיח שינוי עמוק באורך החיים. אנחנו מאמינים כי על מנת לייצר שינוי חשוב לעבור טיפול נפשי ריגשי שיאפשר קבלה עצמית וטיפול במנגנונים של הרס עצמי. כמו כן, כמובן שיש לברר כיצד מי שלא התעמל יום בחייו ולא למד לבשל אוכל בריא מצליח לסגל הרגלים חדשים.

אנחנו מאמינים במטופלים שלנו ועושים הכל למענם. אנחנו מאמינים כי הדרך לתוצאה הטובה ביותר תתקבל לאחר עבודה ללא כל קיצורי דרך. המדע כאן כדי לעזור לנו ואנחנו כאן כדי לשנות את המציאות. 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *