המדריך לקשירת מטפחות מעוצבות לאירועים

אנחנו אוהבות להרגיש יפות. זה לא משנה מהיכן הגענו או מה הרקע התרבותי שלנו, להיראות טוב יכולה כל אחת בכל רגע נתון. כאשר אנחנו משתמשות במטפחת אנחנו כמובן לא רק שומרות על הילכות צניעות, כי אם מתחברות למסורות ארוכות שנים של נשים המכסות את שיערן. החל מנשות אפריקה שהתקשטו במטפחות מרהיבות, דרך המזרח הרחוק ועד לחופיו של הים התיכון.

בחירה של מטפחת לאירוע היא בחירה המשולה לבחירה של בגד. היא לא סתם פריט שנזרק על הראש כי אם חלק מהמלתחה שלנו איתו אנחנו יכולות לשחק באופנים שונים כדי להפוך אותו לחלק אינטגרלי ומרגש מהאופן בו אנחנו מתלבשות לכל אירוע.

אל תשכחו לרכוש מטפחות מעוצבות המתאימות לכן

קודם כל, חשוב לזכור כי בחירה של מטפחות מעוצבות היא לא סתם בחירה של בד. אנחנו מדברות על בחירה של בד שהוא לא רק מעוטר בדוגמאות שונות כי אם מדובר על מטפחות מעוצבות שנגזרו על פי גזרה מסוימת כדי שיתאימו לנו באופן כזה ולא אחר. לצורה יש מקום של כבוד בעולמות הסטיילינג. כך שלפני הכל, הבחירה שלכן, של מטפחות מעוצבות צריכה להתייחס לאופן בו המטפחת 'יושבת על הראש'.

כאן אנחנו מדברות על שתי צרכניות של מטפחות מעוצבות. אלו שיודעות לשלב, לחבר בדים שונים, לקשור בצורה מושלמת באופן כזה שיחזיק מעמד לאורך כל הערב, לעומת אלו שצריכות למצוא מטפחות מעוצבות איתן 'אי אפשר לטעות'. אנחנו לא יודעות לאיזה צד אתן שייכות אבל כמובן שאתן צריכות לשים לב לזה כאשר אתן רוכשות מטפחות מעוצבות. בחרו במטפחת המתאימה לשגרה שלכן.

שתי דרכים לשילוב של מטפחות מעוצבות בסטייל שלכן

אחרי שדיברנו על הצורה של מטפחות מעוצבות, אנחנו יכולות לדבר על שתי אופנים לשילוב של מטפחות מעוצבות במראה הכללי. אל תשכחו כמובן שלכל אחת מכן צורת פנם קצת שונה. בחירה של מטפחות מעוצבות קצת דומה לבחירה של תספורת חדשה. חשוב לבחור את הצורה המחמיאה ביותר לפנים שלכן.

פנים מאורכות בדרך כלל יראו טוב יותר תחת מטפחות מעוצבות מעוגלות, כאשר בחורות עם פנים עגולות יותר וודאי ישמחו על מטפחות מעוצבות גבוהות, כאלו שיתנו להן נפח.

שתי הדרכים הטובות ביותר לשילוש של מטפחות מעוצבות עבור כל אירוע הן:

  1. כאשר אותן מטפחות מעוצבות משמשות בתור הפריט הבולט:  כך למשל אם אתן לובשות גוון כהה כמו כחול כהה או שחור, אתן יכולות לבחור מטפחות מעוצבות 'בולטות בשטח' שיאירו את הפנים שלכן ואת כל ה'לוק' מה שיהפוך את אותה מטפחת לסוג של תכשיט.
  2. כאשר מטפחות מעוצבות 'משתלבות בנוף': אם אתן רוצות אתן יכולות להפוך את אותה מטפחת לחלק אינטגרלי מהמראה הכללי באופן כזה שישתלב בתפאורה כאילו 'לא שמים לב' למרות שכולנו רואים.

אנחנו מחכות לכן כאן עם קולקציות חדשות והפתעות רבות.

קריאה נוספת