מלגזנים

מהן מכולות משרד ולאיזה עסק זה מתאים?

אתה מגיע ליום עבודה במטע, אולי בבית האריזה, נוסע רגע לנקודת האיסוף של הציוד בנמל ומוצא את עצמך צריך לקיים ישיבות, לעבוד רגע על המחשב, לעשות את המלאכה, אבל אין איפה. אנחנו נתקלים בכל כך הרבה מנהלי עסקים המתארים בדיוק את אותו הדבר. את התחושה הזו של חוסר האונים, חוסר הנוחות המשוועת והקושי כאשר הם צריכים לצאת ליום עבודה אבל לא יודעים איך לסדר את כל הצרכים בנקודה אחת.

אנחנו לא רוצים שתזוזו כל הזמן. אם יש לכם יום עבודה בדרום אתם ממש לא צריכים פתאום לנסוע לפגישה בתל אביב. אם אתם רוצים להזמין לקוח ולא רוצים שהוא 'ימות מחום' בשמש הקופחת וכי זה יקבל תנאים נוחים לעבודה, גם זו אופציה. אנחנו כאן כדי לייצר, יש מאין את כל הפתרונות שיאפשרו לכל אחד לעבוד מכל נקודה ונקודה ברחבי הארץ ללא כל בעיה.

מכולות משרד, מה ניתן לקבל במכולות מהסוג הזה

יצירה של מכולות משרד עבורינו היא תמיד סוג של הרפתקה. בכל פעם מחדש אנחנו נדהמים מהיכולת הזו, מיצירת החומר האינסופית, מלקחת תיבה מברזל וליצוק לתוכה חיים. אנחנו אוהבים להתקין את מערכות המים, החשמל והגז לעיתים כדי להתאים את המכולה באופן כזה שיהפוך אותה לאחת מקבוצה של מכולות משרד.

מכולות משרד יכולות להיות לעזר עבור מגוון עובדים רחב במיני מקצועות שונים כגון:

        אלו העובדים בנקודות בהן צריך להקים אתר ולפרק אתר:  כלומר, מכולות משרד מתאימות לכל מי שעובד בסט צילומים, בתי אריזה, שטחים של תכולה ואיחסון, כלומר בכל מקום בו יש להקים משרד הד הוק לפי צרכי הזמן והמקום. מכולות משרד כמובן לא צריכות להיות מכולות לא איכותיות או לא כאלו שמביאות איתן סטנדרטים של משרד לכל דבר ועניין, אבל הן לא תמיד משהו שנשאר לתמיד.

        מכולות משרד מתאימות לאלו המעוניינים להקים עוד חדר בנקודה כזו או אחרת: מכולות משרד כאילו מתאימות רק למי שעובדים בתחומים בהם עולה הצורך להקים משרד בנקודה כזו או אחרת ברגע נתון. אבל האמת היא כי מכולות משרד יכולות לשמש גם את מי שפשוט רוצים להוסיף חדר לבית. אם זה כי הגדול צריך מקום משלו ואם זה כי הבעל החליט להקליט פודקאסט פתאום.

        מכולות משרד מתאימות עבור מי שצריכים חדר נוח לעבודה בתוך שטח עבודה: במקרים של עבודה בשטח חקלאי או באתר בנייה, טוב שיש מכולה מהסוג הזה שיכולה לשמש כסוג של חדר עבור שימוש לרגעים הללו בהם המנהל צריך איזה רגע מול טבלת האקסל או מול איזו רשימה ואין לו איפה להניח את המחשב.

אנחנו מעוניינים לשמוע מכם מה הצרכים שלכם. אתם תגידו מה אתם צריכים ואנחנו נביא לכם מכולות משרד איכותיות. 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *