מהי מגזמה ומה הפונקציות שהיא מציעה?

כל מי שהפך את החקלאות, את עבודות הגינה לתחביב יודע כי יותר משחשוב לשתול, צריך גם לדעת היכן ומתי לקצץ. עוד מימי קדם עבודת הגיזום הייתה חלק אינטגרלי, משמעותי מאוד מהאופן בו רואים את עבודות הגינה. הרי כדי שצמח יצליח לצמוח באופן מלא, בצורה טובה, עלינו לדעת בדיוק מתי להוריד את הענפים הלא מתאימים, מתי למנוע מנגעים שונים להתפשט בעלים ועוד.

כך שיותר מכלי גינה שמאפשרים לנו לשתול, לעדור ולהפוך את הגינה שלנו למקום בו צמחים יכולים לצמוח ולגדול, עלינו לעבוד כדי למצוא את הכלים שיאפשרו לנו להוריד את הטפל ולחזק את העיקר. מגזמה הפכה כלי גינון משמעותי, כזה שפשוט אי אפשר לוותר עליה. מדוע היא כל כך משמעותית ומה השינוי המהותי שזו עברה לאורך השנים, על הכל נדבר בהרחבה במאמר הבא.

בעבר, מגזמה הייתה קצרה

מגזמה היא למעשה שם שנגזר מהמילה 'לגזום' כלומר, לחתוך. הגיזום היא מלאכה שנעשתה לאורך כל הדורות. עוד מהמקרא ומהכתובים אנחנו מוצאים עדויות על כך שגזימה של ענפים הייתה מלאכה כה משמעותית עד שהיא מופיעה בתור מלאכה יום יומית כמעט, כזו שאסרו לבצע בשבת שכן, מדובר פשוט במלאכה.

בעבר, מגזמה הייתה כלי קצר באופן יחסי. עד היום, בייחוד כאשר אנחנו מדברים על עבודה עם גידולים בגובה המגיע עד לגובה הכתף, מגזמה ידנית יכולה להיות קצרה. כמובן שהשימוש באותה מגזמה מכנית, כלומר, לא חשמלית, נועדה לעבודות פשוטות, מהירות, יום יומיות.

אלא שהיום מגזמה נראית אחרת לחלוטין.

האיכויות של מגזמה חשמלית ארוכה

מגזמה חשמלית ארוכה היא כלי שיכול להפוך את האופן בו אתם מתנהלים בגינה שלכם. עבודות שבעבר היה קשה לבצע אותן, שכן אלו דרשו עבודה ומיומנות, הפכו לעבודות פשוטות, קלות, כאלו שכל אחד יכול לעשות בלי שום בעיות.

מגזמה חשמלית ארוכה מאפשרת לכם להגיע לכל נקודה ולבצע את פעולת החיתוך ללא כל מאמץ מצידכם. אתם לא צריכים להתקרב לגדר החיה אותה החלטתם לתקן ואתם לא צריכים להתחיל לטפס על סולם כדי להגיע לראש העץ. הטכנולוגיה החדשה למעשה מאפשרת לכם לעבוד ללא כל מאמץ ולהגיע לתוצאות מצוינות בקלות מעוררת קנאה ממש.

מגזמה חשמלית מאפשרת לכם לגזום כל עץ או שיח באופן כזה שלא רק ימנע ממני מזיקים להתפשט לאורכו ולרוחבו של הצמח, אלא אותה מגזמה חשמלית מאפשרת לכם להגיע לכל מקום שתרצו בלי לאבד שליטה גם במקרים בהם אתם בוחרים לעמוד רחוק.

המהירות בה הפעולות נעשות מאפשרת לכם לעבוד זמן מוגבל בגינה תוך שאתם שומרים על התחביב שלכם מצד אחד אבל לא מוותרים על כל מה שחשוב בחיים שלכם מהצד השני.

אנחנו כאן כדי לספק לכם את השירות הטוב ביותר שיאפשר לכם להגדיל את התחביב שלכם. 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *