ממה להיזהר כשבוחרים דשא סיננטי

אם אתם לא רוצים יותר להשקות את הגינה שלכם חדשות לבקרים או אם אתם מעוניינים במראה אבל לא במחיר, יש פתרון. דשא לא צריך להיות יותר טבעי, אלא יכול להיות מה שתבחרו שיהיה. אנחנו, כאן ב- פשוט ירוק, מאמינים כי אין שום סיבה שלא תקבלו את החלומות שלכם עטופים באריזה מפנקת. התפקיד שלנו הוא להביא לכם את מה שתמיד רציתם בדרך הנוחה ביותר עבורכם לקבל את זה.

כאשר אתם בוחרים בדשא לא טבעי אתם לא תמיד מודעים להשלכות שיש לבחירה של סוג אחד על פני אחר. בדיוק בשביל זה אנחנו כאן. כדי לעשות לכם קצת תסדר בנושא.

למה יש לשים לב כאשר בוחרים דשא סינטטי

כאשר אתם בורחים דשא סינטטי עליכם לשים לב לדברים הבאים:

ראשית, דשא סינטטי מגיע בצבעים שונים:  בניגוד לדשא אמיתי שרטוב בדרך כלל מהמים והלחות הנשמרת בין העלים, כאשר מדובר על דשא סינטטי מדובר למעשה על חומר שעלול להתחמם בקלות מהשמש. כאשר אתם בוחרים דשא סינטטי כהה, אתם עלולים לגלות כי מדובר על משטח שמתחמם במהירות מה שעלול להיות לא נעים במקרה הטוב ומסוכן, בייחוד עבור ילדים במקרה הרע. כך שבמקרה הזה הצבע בהחלט משנה.

שנית, דשא סינטטי מגיע בגבהים שונים:  כאן אנחנו מדברים על משהו שהוא בין טעם אישי ובין החלטה הקשורה בחיי היום יום שלכם. אם אותו דשא סינטטי מיועד עבור אנשים מבוגרים אתם לא צריכים להיות מוטרדים עד כדי כך מגובה הדשא. אבל, אם אתם מעוניינים לרכוש דשא סינטטי לשימוש של ילדים אתם עלולים לגלות כי דשא סינטטי גבוה מדי עלול להתגלות כלא נוח במיוחד עבור אלו שעדיין זוחלים.

רמת הצפיפות של הדשא:  דשא סינטטי יכול להגיע במגוון צורות. ככל שצפיפות הסיבים גבוהה יותר כך מדובר על דשא סינטטי איכותי יותר.

 מסנני UV:  פריטים הממוקמים בשמש ומבלים תחתיה שעות ארוכות עלולים להצהיב עם הזמן בעקבות קרינ האולטרה סגולה. במידה ואתם מעוניינים לרכוש דשא סינטטי שימו לב כי מדובר על דשא לו מסנני UV שיבטיחו כי הדשא ישמור על צבעו לאורך זמן.

אז למה אתם מחכים?

אנחנו, כאן ב- פשוט ירוק , מחכים לכם עם מוצרים חדשים בתחום, כאלו שיהפכו את הגינה שלכם לנקודה האוהבה עליהם בבית. אנחנו נמצאים כאן כדי שתוכלו לרכוש דשא סינטטי נפלא שישמש לא רק את הילדים כאשר הם משחקים בחוץ, אלא גם אתכם, בשביל שתוכלו לשבת עם החברים על קפה ועוגה בשבת אחרי צהריים או ביום חג.

אנחנו מזמינים אתכם להתבונן בקטלוג שלנו כדי שתוכלו לבחור בקלות את המוצרים שיעשו לכם את הגינה מיוחדת כמו שתמיד קיוויתם. אז למה אתם מחכים ? אנחנו כבר כאן.

קריאה נוספת